تبلیغات
پیشرفت درکنار علم وادب

اخترشناسی چینی پیش بینی کرده اند یوفوها در سالهای 2011 یا 2012 خود را برای زمینیان آشکار خواهند کرد.


"
ونگ سیچائو" یکی از اساتید اخترشناسی چین در پی مشاهده های پیاپی یوفوها در مناطق مختلف این کشور طی ماه گذشته پیش بینی کرد که یوفوها تا یک یا دو سال دیگر به زمین خواهند آمد.


طی ماه گذشته گزارشهای متعددی از مشاهده یوفها از مناطق "ژجیانگ"، "چانگکینگ" "هونان" و "زینجیانگ" چین دریافت شده است. در اوایل ماه جولای در ایالت "ژجیانگ" مردم پرواز جسم ناشناخته ای را شاهد بودند که توانست در رفت و آمدهای هوایی این منطقه اختلال ایجاد کند. برخی از گزارشهای رسانه ای التهاب این رویداد را با اعلام اینکه جسم پرنده یک هواپیمای خصوصی بوده است، کاهش دادند.


"
ونگ" درباره آنچه کیهان شناس انگلیسی "استفان هاوکینگ"درباره بیگانگان فضایی اعلام کرده و گفته بود نزدیک شدن بیگانگان فضایی به انسانها می تواند پیامدهای بدی به دنبال داشته باشد و بهتر است در این باره احتیاط شود، معتقد است اکنون برای قضاوت و نتیجه گیری درباره چنین موضوعی زود است.


بر اساس گزارش زی نیوز، "ونگ" در عین حال از دانشمندان درخواست کرده برای مشاهده دقیق تر و واضح تر اجسام ناشناخته پرنده ای که معمولا در آسمان این کشور به مدت چند ثانیه نمایان می شوند تلسکوپهای پیشرفته تر و پر سرعت تری بسازند.
برچسب ها: یوفوها، دانشمند چینی، اجرام آسمانی، ونگ سیچائو،
ارسال در تاریخ جمعه 22 مرداد 1389 توسط فرشید استادعلی